کادو-باکس

ارسال هدیه به ایران

اگر قصد ارسال هدیه به ایران را دارید لطفا قبل از هر اقدامی متن این صفحه را مطالعه بفرمایید ! هدیه دادن به کسانی که دوستشان داریم یکی از جذاب ترین کارهایی است که می توان انجام داد. کادو دادن انسان ها را به هم نزدیک تر می کند و نشان می دهد که ما به یادشان هستیم. فرقی نمی کنه که قیمت آن هدیه چقدر باشد! از دید من نحوه ارائه آن بسیار مهم تر است. اگر بتوانید کاری کنید که فرد دریافت کننده هدیه سورپرایز شود بسیار ارزشمندتر از یک هدیه گران قیمت است. ولی با این وجود خرید هدیه مخصوصا ارسال هدیه به ایران سخی ها و مشکلات خودش را دارد. چند مورد از این سختی ها در پایین این متن آمده است ولی معمولا سخت ترین قسمت از چند مورد ذکر شده سلیقه فرد مورد نظرتان است. اینکه بدانید هدیه ای که می خرید واقعا خوشحالش می کند یا نه ! سوال های دیگری از قبیل اینکه نکنه دقیقا محصول مشابه آن را داشته باشد! آیا واقعا این هدیه برایش مفید است و از آن استفاده می کند!؟ آیا از رنگش خوشش می آید ! آیا بوی آن را دوست دارد!؟ و یا اینکه الان در این بازه زمانی واقعا به چه چیزی احتیاج داشت!؟

بسته بندی و نحوه تحویل
فراموش نکنید که بسته بندی هدیه و نحوه تحویل دادن آن از خود هدیه خریداری شده مهمتر است !

مکان خرید هدیه انتخاب شده
یکی از سوالاتی که معمولا پس از انتخاب هدیه پیش می آید این است که حالا از کجا بخرم!؟

سلیقه دریافت کننده هدیه
اطلاع کامل از سلقیه فردی که قرار است هدیه را دریافت کند یکی از مهمترین قسمت هاست!

بودجه مورد نطر شما
اولین قدم برای انتخاب هدیه این است که بدانید تا چه حد می خواهید و می توانید هزینه کنید

ارسال هدیه به ایران به صورت کارت هدیه

همه این سوال ها باعث می شوند که ذهن شما از یک ماه قبل درگیر این داستان شود. مخصوصا که اگر قصد ارسال هدیه به ایران را داشته باشید و خودتان در خارج از کشور باشید. شاید پیش خودتان بگید اگر ایران بودم فلان هدیه را می خریدم و سورپرایزش می کردم! ولی اصلا نگران این موضوع نباشید. تیم کادو باکس چند راه حل جذاب برای حل این مشکل دارد . راه حل هایی که باعث شگفت زده شدن عزیزان شما خواهند شد. یکی از آن ها کارت هدیه از برترین برند های ایران می باشد. در این روش تنها کافی است که شما از میان کارت های هدیه مختلف گزینه مورد نظرتان را انتخاب نمایید. سپس ما آن را در یک بسته بندی جذاب و لوکس قرار می دهیم و به همراه کیک و شیرینی و بادکنک در روز و ساعت مورد نظر شما به دست عزیزانتان خواهیم رساند! به طوری که فاصله میان کشورها تنها یک حرف محسوب شود! پس روش کار به صورت خلاصه به شکل زیر خواهد بود :
ابتدا کارت هدیه مورد نظرتان را انتخاب می نمایید. سپس از طریق تلگرام به کارشناسان ما اعلام می کنید که قصد خرید کدام کارت هدیه را دارید. پس از آن شما را برای پرداخت راهنمایی خواهند کرد و پس از پرداخت بقیه کار با تیم کادوباکس خواهد بود! ما کارت هدیه شما را در یک بسته بندی لوکس قرار می دهیم و با متن مورد نظر شما و کیک . بادکنک به دست عزیزان شما می رسانیم.

کارت هدیه 3 میلیون تومانی
کارت هدیه 3 میلیون تومانی دیجی کالا
این کارت به همراه بسته بندی + تحویل VIP + کیک + 3 عدد بادکنک
قیمت : 340 دلار

کارت هدیه 2 میلیون تومانی
کارت هدیه 2 میلیون تومانی دیجی کالا
این کارت به همراه بسته بندی + تحویل VIP + کیک + 3 عدد بادکنک
قیمت : 240 دلار

ارسال هدیه به ایران : یک میلیون تومانی
کارت هدیه 1 میلیون تومانی دیجی کالا
این کارت به همراه بسته بندی + تحویل VIP + کیک + 3 عدد بادکنک
قیمت : 140 دلار

یکی از کارت های هدیه محبوب ما کارت هدیه دیجی کالا می باشد. دلیل آن هم معتبر بودن دیجی کالا و تنوع بسیار زیاد آن می باشد. این موضوع باعث می شود که دیگر نگران سلیقه عزیزانتان نباشید! آن ها می توانند بدون محدودیت زمانی هر کالایی که مد نظرشان هست را از دیجی کالا خریداری کنند.  حتی می توانند با مبلغ کارت هدیه ای که برایشان خریداری می کنید چند محصول در بازه های زمانی مختلف خریداری نمایند. یکی دیگر از مزیت های آن این است که اگر محصولی که دریافت کننده هدیه قصد خرید آن را دارد ، گران تر از مبلغ کارت هدیه باشد ، می تواند به راحتی هزینه اضافی آن را بپردازد و کالایی که به آن احتایج دارد را خریداری نماید. در ضمن اگر عزیزان شما با خرید اینترنتی مشکل دارند ما می توانیم قدم به قدم در کنارشان باشیم و محصول مورد نظرشان را برایشان خریداری کنیم.

همین حالا هدیه خود را به ایران ارسال کنید!

پاسخگویی 24 ساعته از طریق تلگرام ( به غیر از روزهای تعطیل )

09120510107

این شماره تنها مخصوص پاسخگویی از طریق تلگرام می باشد

ارسال گل به ایران