با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شده است.

ارسال گل به ایران

توسط 10, ژوئن, 2018 گل هدیه بدون نظر
ارسال گل به ایران

ارسال گل به ایران همیشه یکی از مشکلات هموطنان خارج از کشور بوده است . امروزه با توجه به تعداد زیاد ایرانیان خارج از کشور نیازهای جدیدی به وجود آمده است که متاسفانه به خوبی برطرف نشده اند. یکی از آن ها امکان ارسال گل به ایران از خارج از کشور با پرداخت دلاری است!

حال فرق نمی کند از کدام کشور باشد. مهم این است که یک شرکت مورد اعتماد بتواند این کار را به درستی انجام دهد چون برای مثال هنگامی که یک هموطن تصمیم می گیرد از کانادا برای تولد پدر یا مادرش یک جعبه گل ارسال کند ، نمی تواند به صورت حضوری کیفیت گل را مشاهده کند و اینجاست که اعتبار شرکتی که از آن خرید می کند مهم می باشد.

از طرف دیگر یکی از فاکتورهای مهم نحوه پرداخت وجه است که آن سایت دریافت وجه به صورت دلاری داشته باشد. چون اکثر افرادی که در خارج از ایران زندگی می کنند اکانت پی پال دارند و فرقی نمی کند از آمریکا ، کانادا ، اروپا و یا استرالیا می خواهند برای عزیزانشان گل و هدیه ارسال کنند.

ولی یک خبر خوب اینکه تمامی این مشکلات توسط سایت www.sendtoiran.com حل شده است ! همانطور که از نام این سایت پیداست هدفش کمک به ایرانیان خارج از کشور می باشد. این سایت هیچی محصولی از خودش ندارد و در عمل تنها یک سرویس تخصصی می باشد که در هر زمینه با چند تامین کننده نام آشنا همکاری می کند.
یک نکته جالب در مورد این سایت این است که علاوه بر گل به شما در زمینه ارسال هدیه به ایران و حتی بادکنک ، شکلات ، سبد میوه و … کمک می کند! این سایت به شما چند قول می دهد :

 

ارسال گل به ایران با اجرای کامل سفارش شما :

 

یکی از تامین کنندگان گل Send To Iran کادوباکس می باشد و به همین دلیل ما به شما قول می دهیم با استفاده از تازه ترین و زیباترین گل ها و بهترین گل آرایی ممکن سفارش شما را ارسال نماییم. سفارش شما به زیبایی ارائه خواهد شد و تحویل در تاریخ درخواست شده و به سبکی متمایز به عزیزانتانانجام می شود. شما می توانید متن مورد نظرتان را هنگام ثبت سفارش به همکاران ما بگویید تا در کارت های مخصوص همراه با گل شما ارسال شود.

 

انتخاب آسان گل و هدیه مورد نظر شما با مشاوره آنلاین 24 ساعته

 

با توجه به اختلاف زمانی کشورهای مختلف با ایران ، کارشناسان sendtoiran.com به صورت 24 ساعته آماده مشاوره و راهنمایی شما برای ارسال گل و هدیه شما هستند . پاسخگویی از طریق واتس اپ ، تلگرام و سیستم پاسخگویی آنلاین در قسمت پایین صفحه سایت این امکان را برای شما عزیزان فراهم آورده است که هیچ سوالی برایتان باقی نماند!

 

گل آرایی با استفاده از برترین گل های موجود در ایران !

 

هدف ما ایجاد یک تجربه لوکس و فراموش نشدنی برای شما و عزیزانتان می باشد. تجربه ای که سالیان سال به عنوان یک خاطره ارزشمند و شیرین در تاریخ زندگیتان به آن رجوع کنید! ما در کادوباکس اعتقاد داریم که کیفیت باید اولویت باشد. مخاطبان ما را عزیزانی تشکیل می دهند که به دنبال تجربه های لوکس هستند. در این راستا ما تنها از برترین گل های ممکن برای محصولاتمان استفاده می کنیم. برای مثال می شود یک جعبه گل رز 36 شاخه را با استفاده از گل های معمولی با قیمت پایین تر آماده ارسال کرد ولی ما به هیچ وجه این کار را نمی کنیم ! چون فلسفه کادو باکس از روز اول که متولد شد ، ایجاد یک تجربه لاکچری برای مشتریانش می باشد. مشتریانی که کیفیت را به قیمت پایین ترجیح می دهند و هدفشان دریافت کیفیت بالا با قیمت مناسب است!

ارسال نظر