گل رز جاودان | گل رز ماندگار

گل رز جاودان چیست؟!

گل رز جاودان همان گل رز طبیعی است که بر روی آن فرآیندی انجام شده است که باعث ماندگاری طولانی آن می شود. البته اگر بخواهیم یکی دیگر از مزیت های این گل رز جاوید را بگوییم ، باید به منتخب بودن آن ها اشاره کنیم. به این معنا که پروسه جاودان کردن تنها بر روی بهترین گل های رز دنیا انجام می شود و همه به صورت یک دست و جذاب می باشند. تنوع رنگ در این رزهای ماندگار و جاوید بسیار بالاست و هر سلیقه ای را به بهترین نحو پوشش می دهند. گل های رز جاودان 1 الی 3 سال عمر می کنند و به هیچ عنوان به آب و نور خورشید نیاز ندارند. رز جاودان به نام های دیگری همچون رز دیو و دلبر ، رز ماندگار ، رز ابدی ، رز مومیائی و … شناخته می شود.

گل رز برای قرن ها نمادی از عشق و دوست داشتن بوده است و چه چیزی بهتر از یک شاخه گل رز جاودان برای نشان دادن این عشق ! گل رز جاودان با ماندگاری 1 الی 3 سال می تواند نمادی از یک عشق ماندگار باشد. رزهای جاودان کاملا طبیعی هستند و با تنوع رنگی گه دارند ، می توانند هر سلیقه ای را پوشش دهند. فقط کافیست بدانید کسی که دوستش دارید به چه رنگی علاقه مند است و پس از آن با سفارش رز جاودان در کادوباکس آن را به صورت سورپرایز ارسال نمایید.

رز جاودان زرد

رز جاودان صورتی

رز جاودان سفید

رز جاودان قرمز

خرید گل رز جاودان

گل همیشه بخشی از هدیه برای هر مناسبتی بوده است و این تنها به کشور عزیزمان ایران محدود نمی شود. ولی مشکل اصلی که همیشه در هدیه دادن گل وجود داشت ، پژمرده شدن آن ها بود که باعث شد عده ای به سمت گل مصنوعی روی آورند. که البته آن حس طراوت و تازگی را به دریافت کننده گل انتقال نمی داد. حال با آمدن تکنولوژی های نوین این امر محقق شده است تا شما بتوانید با خرید رز طبیعی جاودان هم آن حس سرزندگی را انتقال دهید و هم از ماندگاری طولانی برخوردار باشد.

اگر هر سوالی در زمینه خرید رز جاودان و انواع باکس ها و رنگ های آن برایتان پیش آمده ، کارشناسان کادوباکس مشتاقانه منتظر تماس شما هستند