با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شده است.

سورپرایز کردن کسی که دوستش دارید با گل رز !

توسط 20, ژوئن, 2016 گل هدیه بدون نظر
سورپرایز به سبک کادو باکس

گل رز همیشه به عنوان عاشقانه ترین گلی که می شود به فردی هدیه داد شناخته می شود. معمولا مردم گل رز را برای تعطیلات ، جشن ها و تولدها استفاده می کنند ولی یکی از جذاب ترین راه های استفاده گل رز شگفت زده کردن کسی می باشد که دوستش دارید .  یکی از فعالیت های ما در کادوباکس کمک کردن به شما برای سورپرایز کردن هر چه بیشتر عزیزانتان می باشد .

شما می توانید با سرویس ارسال گل کادوباکس به راحتی بهانه ای برای خوشحال کردن عزیزانتان پیدا کنید . تنها کافی است که از طریق سایت و یا تلگرام کادوباکس اقدام به سفارش باکس گل ایستاده ، باکس گل خوابیده و یا سبد گل رز کنید و آدرس محل کار و یا منزل کسی که دوستش دارید را برای ارسال بدهید . همکاران ما تمام تلاششان را می کنند تا به بهترین نحو این هدیه فوق العاده را به دست عزیزتان برسانند و یک تجربه لوکس و فراموش نشدنی را برایتان رقم بزنند.

شما ممکن است فکر کنید که تمام رنگ های گل رز معنای واحدی را می دهند . ولی دقیقا همانطور که به هر کسی که گل را هدیه می دهید شخصیتش متفاوت است ، هر گل رزی دارای یک شخصیت متفاوت است. برای مثال گل رز زرد در طول تاریخ به معنای حسادت شناخته می شد ولی در سال های گذشته معنای دوستی و شادی را در خانه می دهد.

گل رز سفید معنای پاکی ، بی گناهی و همچنین وفاداری می دهد. در حالی که گل رز صورتی معنای خرسندی و شادی ، زیبایی و تحسین است. گل رز قرمز هم که همیشه معنای عشق را می دهد و گل رز نارنجی نشان دهنده دستاوردهای بزرگ می باشد.

وقتی که متوجه شدید که چه پیامی را می خواهید از طریق گل رز به عزیزتان منتقل کنید خیلی آسان می شود گزینه مناسب را برای سورپرایز کردن وی پیدا کنید.

ارسال نظر