با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شده است.

طراحی لوگو شما بر روی جعبه گل رز جاودان به عنوان هدیه تبلیغاتی

توسط ۲۰, خرداد, ۱۳۹۷ گل هدیه بدون نظر

طراحی لوگو و آرم شرکت و کسب و کار شما بر روی انواع جعبه گل به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص! تیم کادوباکس با تخصص چندین ساله در زمینه گل رز هلندی و گل رز جاودان از امسال با همکاری تیم طراحی لوگو اف دیزاین آماده ارائه پکیج های لوکس تبلیغاتی با آرم اختصاصی شما به جای لوگوی کادوباکس می باشد.

هر ساله وقتی نزدیک سال نو می شود شرکت ها به فکر سفارش هدایای تبلیغاتی برای مشتریانشان می شود. و همانطور که می دانید اکثر این هدایا گزینه هایی تکراری همچون تقویم ، خودکار ، فلش مموری و گزینه های غیر جذاب دیگر می باشند که معمولا دریافت کننده یک بار هم به آن دقت نمی کند و در عمل شرکت با انجام هزینه زیاد به هدفش که تبلیغ کسب و کارش می باشد ، نمی شود.

ولی امسال ما به شما محصولی پیشنهاد می دهیم که تضمین می کنیم جلوی چشم مشتری شما برای 1 الی 3 سال باقی بماند!

 

گل رز جاودان تک شاخه با لوگو شما به عنوان هدیه تبلیغاتی

همانطور که می دانید پرطرفدارترین محصول کادوباکس در سال گذشته گل رز جاودان بود . این گل طبیعی با تنوع طرح و رنگ بسیار زیاد هر سلیقه ای را پوشش می دهد و در حدود 1 الی 3 سال عمر می کند! معمولا این گل های ماندگار در جعبه های لوکس به صورت تک شاخه به فروش می رسد. حال با همکاری تیم اف دیزاین این امکان را برای شما فراهم کرده ایم که به جای آرم کادوباکس ، لوگو شرکت شما را در جلوی باکس ها بزنیم.

تبلیغی که همه را به وجد می آورد!

معمولا باکس های رز جاودان را به دلیل لوکس بودن و جذابیت خاصی که دارند در بهترین مکان خانه و یا محل کار قرار می دهند. حال تصور کنید که نماد کسب و کار شما بر روی باکس آن با طراحی حرفه ای نصب شده باشد! این همان هدف نهایی هر تبلیغ یعنی دیده شدن می باشد! شما برای چند سال در جلوی چشم همه خواهید بود! وقتی این گل ها جلب توجه می کنند فورا چشم مخاطب به لوگو شما می افتد و در ذهنش ثبت می شود! معمولا نباید خود ما از این ایده انقدر تعریف کنیم! ولی چون در این چند سال قدرت جذب مشتریان جدید را توسط مشتریانی که قبلا از ما خرید کرده بودند را دیده ایم ، می دانیم که این کار چقدر به رشد بیزینس شما کمک خواهد کرد!