با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شده است.

چگونه دوستتان را سورپرایز کنید؟

توسط 14, ژوئن, 2016 گل هدیه بدون نظر
Surprise-kado-box

همیشه در زندگی لحظات شادی وجود دارد که چشم انتظاری آن ها را می کشیم . مثلا منتظر رسیدن تاریخ تولد کسانی که دوستشان داریم . ولی معمولا با نزدیکتر شدن به تاریخ تولد این عزیزان یک استرس زیادی تمام وجود انسان را فرا می گیره . دلیل آن هم این است که دقیقا نمی دانیم چه کار کنیم و یا چه هدیه و کادویی بخریم که آن ها را شگفت زده کند و البته با در نظر گرفتن بودجه ای که در اختیار داریم .

1- برگزاری یک مهمانی و یا جشن تولد بی خبر

شما می توانید تعدادی از دوستان و آشنایانتان را با فرستادن یک دعوت نامه آنلاین از طریق یکی از این شبکه های اجتماعی و ارتباطی ، دعوت کنید و حتما در این دعوت نامه ذکر کنید که مثلا : … این مهمانی خودمانی یک تولد سورپرایز برای فرهاد می باشد و فرهاد در جریان نمی باشد . لطفا با فرهاد در مورد تولد صحبت نکنید و همگی قبل از ساعت 7 در منزل ما باشید چون فرهاد ساعت 7:30 از سر کار بر می گردد….

شما می توانید یکه همچین متنی آماده کنید و برای تمام مهمانان مورد نظرتان ارسال نمایید . البته این را هم عرض کنم که حتما مهمان هایی را دعوت کنید که آن شخص سورپرایز شونده با آن ها احساس راحتی و دوستی کند . این هم از نکته کنکوریش :))

 

2- کیک مورد علاقه اش را تهیه کنید

مرکز هر جشن تولد کیک آن می باشد . شما باید بدانید که آن عزیزی که قرار است با جشن تولد خوشحال و شگفت زده اش کنید ، کیک مورد علاقه اش چیست . بعضی ها کیک شکلاتی دوست دارند بعضی نسکافه و میوه ای . این خیلی مهم است که سلیقه کلی او را در مورد کیک بدانید . حال به قسمت ظریف کاری می رسیم . یعنی اگر می خواهید واقعا خوشحال و شگفت زده شود باید علاوه بر نوع کلی کیک که مثلا شکلاتی انتخای شد ، به طرح کیک توجه ویژه ای نمایید. ایده آل ترین حالت این است که به یکی از شیرنی فروشی هایی که کیک را با طرح شما درست می کنند بروید و آن طرحی که مطمئن هستید آن عزیزتان مورد علاقه اش است را سفارش دهید . مثلا امکان دارد آن شخصی که می خواهید با این کیک سورپرایزش کنید یک فروشنده کفش باشد و به شدت به موضوع کفش علاقه مند است …! در این حالت بهترین حالت سفارش یک کیک فوث العاده با طرح کفش می باشد . شک نکنید که این خاطره و تولد امسالش تا سال ها در ذهنش باقی خواهد ماند.

3- تزئین با گل های تازه و باکس گل

همیشه چه در کشور عزیزمان ایران و چه در دیگر کشورهای دنیا ، گل جزء فاکتورهای جدایی ناپذیر یک جشن تولد بوده و هست. مخصوصا بیشترین گلی که در این مراسم ها استفاده می شود گل رز می باشد و آن هم گل رز قرمز … ! البته رنگ های دیگر آن هم استفاده می شود از حمله گل رز صورتی ، آبی ، سفید و … که کر کدام معنای خاصی می دهند و البته بعضی از افراد تنها از روی سلیقه خودشان این گل های رز را انتخاب می نمایند و خیلی به معنای آن کاری ندارند. حال پس از اینگه نوع گل و رنگ گل مورد نظرتان را انتخاب کردید می توانید آن را به صورت دسته گل بر روی میزی که قرار است کیک گذاشته شود قرار دهید و حتی اگر می خواهید خیلی زیباتر و لوکس تر به نطر برسی می توانید باکس گل رز را سفارش دهید و بر روی میز بگذارید .

ارسال نظر