با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شده است.

3 راه برای جشن گرفتن ماه گل رز

توسط ۲۴, خرداد, ۱۳۹۵ گل رز بدون نظر

همانطور که می دانید ما خرداد در بعضی از کشورها ماه ملی رز نامیده می شود . در این ماه شما حتی در خیابان ها و پارک ها هم می توانید گل های رز زیبا را مشاهده نمایید . البته هدف ما از این مقاله این است که شما این ماه زیبا که به گل رز اختصاص دارد را همراه با خانواده و یا دوستانتان به نحوی جشن بگیرید . برای این کار تیم کادو باکس برای شما چند پیشنهاد آماده کردند . امیدواریم که حداقل از یکی از آن ها استفاده کنید و از آن لذت ببرید :

1- بازدید از یک باغ گل

بسته به جایی که شما در ایران عزیز زندگی می کنید ، می توانید تصمیم بگیرید که از یک باغ گل محلی در شهر خودتان دیدن نمایید و یا حتی در صورت مقدور بودن می توانید با تنظیم یک سفر یک روزه با دوستان و یا خانواده به شهر گل و گیاه یعنی محلات بروید و طبیعت را در آغوش بگیرید. این تفرج می تواند در سفر یک روزه باشد و یا ممکن است شما نیاز به یک تعطیلات آخر هفته برای رسیدن به مقصد داشته باشید. اگر شما فرزند دارید این می تواند به همراه بچه ها هم سرگرم کنندهباشد و هم در آغوش شگفتیهای طبیعی که گل رز است قرار بگیرید.

2- گرفتن مهمانی گل رز

ترتیب دادن یک مهمانی به افتخار گل رز می تواند یک ایده جذاب و عالی باشد . فقط کافیست که تعدادی از دوستان و آشنایانتان را دعوت کنید و با دادن چند شاخه گل رز به مهمانان در لحظه ورود ، یک مهمانی ساده و فراموش نشدنی را برای خودتان و دوستانتان رقم بزنید . حتی می توانید با دادن یک فنجان چای گل رز به مهمان های خود حس و حال طبیعت را به منزل خود بیاورید . مطمئن باشد این مهمانی کم هزینه یکی از فراموش نشدنی ترین مهمانی های شما خواهد شد.

3- گل رز به عنوان هدیه

گل رز در رنگ های مختلف نشان دهنده احساسات خاص و مختلف می باشد. بنابراین دادن گل رز به عزیزان در رنگ خاص می تواند یک راه بسیار خوبی برای جشن گرفتن یک روز زیبا در ماه گل رز است. قرمز معمولا نماد عشق و عاشقانه، سفید نشان دهنده پاکی و بی گناهی، زرد مناسب برای دوستی، صورتی است برای درک و بنفش برای سحر.