گلفروشی کادو باکس

ارسال از : تهران ، زعفرانیه

ارسال سفارش از

تهران

پاسخگویی 24 ساعته

ارسال به تهران و سراسر ایران

سفارش باکس گل رز

سفارش باکس گل رز این روزها تبدیل به اولین گزینه برای خرید هدیه خاص شده است. این نحوه ارائه گل شاید چند سال پیش خیلی شناخته شده نبود ولی همانطور که مشاهده می کنید این روزها به عنوان هدیه اصلی فرستاده می شود. به دلیل اینکه هدیه دادن جعبه گل رز هم می تواند بسیار لوکس باشد و هم برای اکثر

سلیقه ها جذاب باشد. حتما شما هم در اینستاگرام ، دوستان و آشنایانتان را دیده اید که پس ار تولد معمولا عکس جعبه گل هدیه تولد خود را به اشتراک می گذارند و این جذابیت و زیبایی این سبک از کادو دادن را می رساند.

قیمت جعبه گل رز هلندی

اولین گزینه که هنگام خرید باید به آن توجه کنید، قیمت محصولات می باشد. این جعبه های گل معمولا قیمت های بسیار متنوعی دارند. ولی در مجموع اگر بخواهیم عواملی که قیمت گل رز داخل جعبه را مشخص می کنند نام ببریم باید به نوع گل ؛ تعداد شاخه ، نوع جعبه و تاریخ سفارش آن اشاره کنیم. برای مثال رز ایرانی بسیار ارزان تر از رز هلندی می باشد. 

به این نکته توجه داشته باشید که سفارش جعبه گل رز هلندی تنها برای مشتریانی امکان پذیر است که قصد خرید گل در تهران را داشته باشند. ولی رز جاودان قابل ارسال به سراسر کشور و حتی خارج از کشور می باشد. برای سفارش و یا دریافت قیمت باکس گل رز؛ می توانید از طریق تلگرام با کارشناسان ما در ارتباط باشید. تلگرام کادو باکس : 09120510107 .

سوالات متداول

اگر پاسخ سوال خود را پیدا نکردید، لطفا به تلگرام کادو باکس پیام دهید
برای خرید اینترنتی تنها کافی است وارد سایت شوید و از میان نمونه کارهای مختلف، مدل جعبه گل مورد نظرتان را انتخاب نمایید؛ سپس با کارشناسان کادوباکس از طریق شماره واتس اپ و تلگرام 09120510107 در ارتباط باشد.
ارسال باکس گل رز جاودان حدودا 2 ساعت زمان می برد. اما برای باکس گل رز هلندی باید از روز قبل ثبت سفارش کرده باشید. در غیر این صورت به موجودی آن روز بستگی دارد.
بله ! یکی از اهداف اصلی کادوباکس ارسال گل به محل کار و منزل عزیزان شما به صورت سورپرایز می باشد.
بله. ما برای هموطنان عزیزمان شرایطی را فراهم کرده ایم که به راحتی بتوانند از طریق پی پال paypal و E transfer پرداخت را انجام دهند.
محصول اصلی ما جعبه گل رز می باشد که به آن جعبه گل رز؛ رز باکس و باکس رز هم می گویند. اما نوع و جنس آن ها متفاوت است. بعضی از آن ها رز هلندی و برخی دیگر رز جاودان می باشند. البته ما برای کسانی که قصد ارسال گل به ایران را دارند، هدایای مورد نظرشان را خریداری و ارسال می کنیم.
به شهرستان ها تنها امکان ارسال رز جاودان وجود دارد. از طریق پست ارسال می شوند. حدودا 2 روز کاری زمان می برد.