لوگو کادو باکس

ارسال گل به ایران

ارسال گل به ایران تنها در 5 دقیقه ! ابتدا گل مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس در تلگرام با کارشناسان کادو باکس در ارتباط باشید. به همین راحتی ! شما می توانید از طریق کادوباکس عزیزانتان را سورپرایز کنید. سفارش باکس گل رز هلندی تنها در تهران امکان پذیر است. اما رز جاودان به تمام شهرها قابل ارسال می باشد. در زیر با کلیک کردن بر روی عکس ها می توانید نمونه های مختلف را مشاهده فرمایید.

کادو باکس متخصص فرستادن گل به ایران

3

روش پرداخت

65

کشور

22

شهر

15

محصول

فرستادن گل به ایران با پرداخت دلاری

 

در سایت قیمت ها به تومان می باشند. ولی هیچ نگران نباشید. ما برای ایرانیان خارج از کشور امکان پرداخت دلاری را فراهم کرده ایم. از 2 روش paypal و etransfer می توانید ثبت سفارش فرمایید. برای این کار تنها کافیست پس از انتخاب گل مورد نظرتان با تلگرام کادو باکس در ارتباط باشید. فقط لطفا قبل از هر چیزی تصمیم بگیریدکه قصد خرید باکس گل رز هلندی یا خرید رز جاودان را دارید.

ارسال گل و هدیه به ایران

در کادو باکس امکان ارسال هدیه به ایران وجود دارد. برای مثال هموطنی قصد ارسال هدیه به ایران از استرالیا را دارد. برای این کار تنها کافیست با مشاوران ما در ارتباط باشد. پس از مطرح کردن درخواست ، هدیه مورد نظر شما خریداری می شود. سپس در زمان تعیین شده ارسال خواهد شد. معمولا هدیه ها از مرکز خرید پالادیم در زعفرانیه تهران خریداری می شوند

قیمت ها

برای محاسبه قیمت گل مورد نظرتان تنها کافی است قیمت ریالی آن را با توجه به قیمت دلار روز تبدیل نمایید و سپس مبلغ 15 دلار آمریکا به آن اضافه نمایید. این مبلغ شامل کمیسیون پی پال و سایر هزینه ها می شود. برای این کار کافی است تا با کارشناسان ما در تلگرام در ارتباط باشید تا قیمت دقیق هر مدل را اعلام نمایند.