ارسال گل به ایرانارسال گل به ایران

ارسال گل به ایران

 

ارسال گل به ایران تنها در 5 دقیقه ! ابتدا گل مورد نظرتان را انتخاب کنید. سپس در تلگرام با کارشناسان کادو باکس در ارتباط باشید. به همین راحتی ! شما می توانید از طریق کادوباکس عزیزانتان را سورپرایز کنید. سفارش باکس گل رز هلندی تنها در تهران امکان پذیر است. اما رز جاودان به تمام شهرها قابل ارسال می باشد. در زیر با کلیک کردن بر روی عکس ها می توانید نمونه های مختلف را مشاهده فرمایید.

ارسال باکس گل رز به ایران
ارسال رز جاودان به ایران

فرستادن گل به ایران با پرداخت دلاری

در سایت قیمت ها به تومان می باشند. ولی هیچ نگران نباشید. ما برای ایرانیان خارج از کشور امکان پرداخت دلاری را فراهم کرده ایم. از 2 روش paypal و etransfer می توانید ثبت سفارش فرمایید. برای این کار تنها کافیست پس از انتخاب گل مورد نظرتان با تلگرام کادو باکس در ارتباط باشید. فقط لطفا قبل از  هر چیزی تصمیم بگیریدکه قصد خرید باکس گل رز هلندی یا خرید رز جاودان را دارید.

ارسال گل و هدیه به ایران

در کادو باکس امکان ارسال هدیه به ایران وجود دارد. برای مثال هموطنی قصد ارسال هدیه به ایران از استرالیا را دارد. برای این کار تنها کافیست با مشاوران ما در ارتباط باشد. پس از مطرح کردن درخواست ، هدیه مورد نظر شما خریداری می شود. سپس در زمان تعیین شده ارسال خواهد شد. معمولا هدیه ها از مرکز خرید پالادیم در زعفرانیه تهران خریداری می شوند.

در حال به روزرسانی…
  • سبد خرید شما خالی است.