گلفروشی کادو باکس

ارسال از : تهران ، زعفرانیه

ارسال سفارش از

تهران

پاسخگویی 24 ساعته

ارسال به تهران و سراسر ایران

گلفروشی اینترنتی در شیراز

شهر شیراز ( SHIRAZ ) مهد تمدن و معماری ایرانی می باشد. مردمان خوش سلیقه آن برای خرید هر چیزی به زیبایی بصری آن اهمیت ویژه ای می دهند. می توان گفت این موضوع در فرهنگ کهن آن ها نهادیه شده است. خرید گل با گل آرایی زیبا هم از جمله خواسته های هموطنان عزیز شیرازی می باشد. تا همین چند وقت پیش امکان سفارش آنلاین گل در شیراز و خرید محصولات کادو باکس، وجود نداشت. در آن زمان هموطنان ما در استان فارس و کلا شهرهای جنوبی ایران تقاضای خرید باکس گل رز ؛ دسته گل، سبد گل و تاج گل را از ما داشتند، اما به دلیل نداشتن نمایندگی در آنجا قادر به ارسال گل نبودیم . اما خبر خوب این است که اخیرا این مشکل برطرف شد!

پس از اعطای نمایندگی گلفروشی اینترنتی کادوباکس ، از این پس می توانید خرید گل را راحت تر از همیشه انجام دهید. ما با دادن نمایندگی به گلفروشی های معتبر در شیراز و تعیین استانداردهای خودمان، سعی بر برآورده کردن این نیاز به بهترین نحو ممکن نموده ایم. سعی ما این است که در مناسبت های مختلف از جمله تولد، در شادی شما سهیم باشیم. آن هم به صورتی که شایسته این فرهنگ غنی باشد. فرهنگی که در آن شعر و هنر عضوی جدا نشدی می باشد. اگر بتوانیم با گل رز؛ ارکیده، نیلوفر و یا میخک شادی و هیجان را به جشن شما بیاوریم، به هدف نهایی خودمان رسیده ایم.

رز جاودان شیراز

سفارش رز جاودان در شیراز توسط کادو باکس همیشه امکان پذیر بوده است. دلیل آن هم ماندگاری بالای این گل های زیبا و ابدی می باشد. باکس های رز جاودان درون شیشه ارسالشان سخت تر است. اما رز های جاویدان در باکس های پلکسی به راحتی فرستاده می شود. این گل های طبیعی 1 الی 3 سال ماندگاری دارند. بهتر است برای خرید رز جاودان از چند روز قبل از روز مد نظرتان اقدام نمایید.

 برندی که ما برای محصولات خود انتخاب کرده ایم رزامور ( برترین برند رز جاودان در دنیا ) می باشد. دلیل آن هم این است که ما در مورد شهری حرف می زنیم که در آن باغ عفیف‌آباد، ارم ، دلگشا و باغ جهان‌ نما متولد شده است. به همین دلیل وظیفه خودمان می دانیم که گل ، گلدان ، هنر و کیفیت را با هم تلفیق کنیم تا یک نمونه برازنده ارسال نماییم.

سوالات متداول

اگر پاسخ سوال خود را پیدا نکردید، لطفا به تلگرام کادو باکس پیام دهید

شبکه تحویل ما در شهر شیراز تقریباً بسیاری از شهرهای اطراف را شامل می شود. به عنوان مثال آباده ، ارسنجان ، پاسارگاد، جهرم و … را پوشش می دهد.