گلفروشی کادو باکس

ارسال از : تهران ، زعفرانیه

09120510107

شماره واتس اپ و تلگرام

پاسخگویی 24 ساعته

ارسال به تهران و سراسر ایران

چگونه دوستتان را سورپرایز کنید؟

همیشه در زندگی لحظات شادی وجود دارد که چشم انتظاری آن ها را می کشیم . مثلا منتظر رسیدن تاریخ تولد کسانی که دوستشان داریم . ولی معمولا با نزدیکتر شدن به تاریخ تولد این عزیزان یک استرس زیادی تمام وجود انسان را فرا می گیره . دلیل آن هم این است که دقیقا نمی دانیم چه کار کنیم و یا چه هدیه و کادویی بخریم که آن ها را شگفت زده کند و البته با در نظر گرفتن بودجه ای که در اختیار داریم .

1- برگزاری یک مهمانی و یا جشن تولد بی خبر

شما می توانید تعدادی از دوستان و آشنایانتان را با فرستادن یک دعوت نامه آنلاین از طریق یکی از این شبکه های اجتماعی و ارتباطی ، دعوت کنید و حتما در این دعوت نامه ذکر کنید که مثلا : … این مهمانی خودمانی یک تولد سورپرایز برای فرهاد می باشد و فرهاد در جریان نمی باشد . لطفا با فرهاد در مورد تولد صحبت نکنید و همگی قبل از ساعت 7 در منزل ما باشید چون فرهاد ساعت 7:30 از سر کار بر می گردد….

شما می توانید یکه همچین متنی آماده کنید و برای تمام مهمانان مورد نظرتان ارسال نمایید . البته این را هم عرض کنم که حتما مهمان هایی را دعوت کنید که آن شخص سورپرایز شونده با آن ها احساس راحتی و دوستی کند . این هم از نکته کنکوریش :))

 

2- کیک مورد علاقه اش را تهیه کنید

مرکز هر جشن تولد کیک آن می باشد . شما باید بدانید که آن عزیزی که قرار است با جشن تولد خوشحال و شگفت زده اش کنید ، کیک مورد علاقه اش چیست . بعضی ها کیک شکلاتی دوست دارند بعضی نسکافه و میوه ای . این خیلی مهم است که سلیقه کلی او را در مورد کیک بدانید . حال به قسمت ظریف کاری می رسیم . یعنی اگر می خواهید واقعا خوشحال و شگفت زده شود باید علاوه بر نوع کلی کیک که مثلا شکلاتی انتخای شد ، به طرح کیک توجه ویژه ای نمایید. ایده آل ترین حالت این است که به یکی از شیرنی فروشی هایی که کیک را با طرح شما درست می کنند بروید و آن طرحی که مطمئن هستید آن عزیزتان مورد علاقه اش است را سفارش دهید . مثلا امکان دارد آن شخصی که می خواهید با این کیک سورپرایزش کنید یک فروشنده کفش باشد و به شدت به موضوع کفش علاقه مند است …! در این حالت بهترین حالت سفارش یک کیک فوث العاده با طرح کفش می باشد . شک نکنید که این خاطره و تولد امسالش تا سال ها در ذهنش باقی خواهد ماند.

3- تزئین با گل های تازه و باکس گل

همیشه چه در کشور عزیزمان ایران و چه در دیگر کشورهای دنیا ، گل جزء فاکتورهای جدایی ناپذیر یک جشن تولد بوده و هست. مخصوصا بیشترین گلی که در این مراسم ها استفاده می شود گل رز می باشد و آن هم گل رز قرمز … ! البته رنگ های دیگر آن هم استفاده می شود از حمله گل رز صورتی ، آبی ، سفید و … که کر کدام معنای خاصی می دهند و البته بعضی از افراد تنها از روی سلیقه خودشان این گل های رز را انتخاب می نمایند و خیلی به معنای آن کاری ندارند. حال پس از اینگه نوع گل و رنگ گل مورد نظرتان را انتخاب کردید می توانید آن را به صورت دسته گل بر روی میزی که قرار است کیک گذاشته شود قرار دهید و حتی اگر می خواهید خیلی زیباتر و لوکس تر به نطر برسی می توانید باکس گل رز را سفارش دهید و بر روی میز بگذارید .

در خبرنامه کادو باکس عضو شوید
با اشتراک در خبرنامه از تخفیف ها و رویداد ها مطلع شوید
مقالات محبوب

آیا می خواهید عزیزانتان را با باکس گل رز سورپرایز کنید؟

کادو باکس متخصص در زمینه باکس های گل لاکچری در این زمینه به شما کمک می کند
باکس 25 شاخه