گلفروشی کادو باکس

ارسال از : تهران ، زعفرانیه

09120510107

شماره واتس اپ و تلگرام

پاسخگویی 24 ساعته

ارسال به تهران و سراسر ایران

راهنمای جامع باکس گل هدیه

راهنمای جامع باکس گل هدیه

جعبه گل هدیه رز قرمز

باکس گل هدیه یکی از بهترین هدایایی است که می توانید به هر فردی بدهید. همه انسان ها زیبایی های طبیعی را دوست دارند. گل هم یکی از زیبایی های طبیعی این دنیاست که مورد پسند هر سلیقه ای قرار می گیرد. و مهمتر از همه اینکه به هر سبکی ارئه شود جذابیت خودش را دارد. البته این روز ها باکس گل هدیه لوکس ترین روش ارسال گل می باشد. مهم این است گل هدیه برای همیشه و برای هر فرد و مناسبتی بهترین گزینه می باشد.

ارسال باکس گل رز یک راه عالی برای بیان احساسات و انتقال عشق می باشد. نمی دانم راز نهفته درون گل چیست ! ولی تنها این را می دانم که باعث شگفت زده شدن هر انسانی می شود. هرکسی که جعبه گل را دریافت می کند ، ناخودآگاه لبخند به روی صورتش می آید. حتی بعضی از افراد اشک شوق از چشمانشان جاری می شود. مخصوصا هنگامی که ارسال باکس گل رز به صورت سورپرایز صورت گرفته باشد.

باکس گل هدیه تولد

باکس گل هدیه را بیشتر افراد به عنوان هدیه تولد به هم می دهند. این هدیه لوکس برای خیلی ها کم کم جایگزین هدایایی مانند گردنبند ، لباس و غیره شده است. البته هنوز هم افرادی هستند که از آن به عنوان مکمل هدیه استفاده می کنند.

باکس گل هدیه

برای مثال دختر ها و پسر هایی که در رابطه دوستی به سر می برند از آن به عنوان سورپرایز استفاده می کنند. آن ها با ارسال باکس گل به درب منزل و یا محل کار دوستشان یه سورپرایز فراموش نشدنی را برایش رقم می زنند.

جعبه گل هدیه با شکلات : گزینه مناسب برای تولد دوستان صمیمی

خیلی از افرادی که قصد سورپرایز دوستشان را دارند معمولا باکس گل هدیه را به همراه شکلات سفارش می دهند. برای این کار 2 روش وجود دارد :

گزینه اول : باکس های گل رز کشودار

 

طراحی این باکس ها به صورتی هست که داخل آن ها یک کشو جذاب قرار دارد. دریافت کننده این باکس ها 2 بار سورپرایز می شوند! یک بار زمانی که جعبه گل را دریافت می کنند. و سورپرایز دوم زمانی است که کشوی باکس را بیرون می کشند و با شکلات های خوشمزه مواجه می شوند!

گزینه دوم : باکس گل رز ساده به همراه شکلات های معروف

به دلیل محدود بودن مدل های باکس های کشو دار ، بعضی ها باکس گل مورد نظرشان را سفارش می دهند. سپس در کنار آن شکلات های مطرح دنیا را سفارش می دهند. در این سبک گل و شکلات به صورت جدا می باشند . ولی این قابلیت را در اختیار خریدار می دهد که مدلی که دقیقا مد نظرش هست را انتخاب نماید.

البته اگر قرار است برای رئیس و یا همکاران خود گل ارسال کنید ، بدون شکلات بهتر است. باکس گل ساده ، کلاسیک تر می باشد . به همین دلیل برای افرادی که روابط رسمی با آن ها داریم گزینه مناسب تری می باشد.

چرا نباید به دنبال باکس گل هدیه ارزان باشید؟

یه زمانی هست که شما برای خودتان در حال خرید محصولی هستید. در این حالت ممکن است حتی ترجیح دهید ارزان ترین گزینه را سفارش دهید. و دلیل آن هم این است که خودتان دریافت می کنید. در این حالت اگر مشکلی داشته باشد می توانید پیگیری کنید. ولی ارسال هدیه کاملا متفاوت است!

یک لحظه خودتان را تصور کنید که یک جعبه گل برایتان فرستاده شده است. اگر این هدیه از گل های پژمرده و یا باکس بی کیفیت درست شده باشد چه حسی به شما دست می دهد؟! اینجاست که ما توصیه می کنیم برای کمی ارزان تر خریدن ، ارزش هدیه خودتان را زیر سوال نبرید. باکس گل هدیه با قیمت مناسب باید اولویت شما باشد.

باکس گل هدیه اینستاگرام

در خبرنامه کادو باکس عضو شوید
با اشتراک در خبرنامه از تخفیف ها و رویداد ها مطلع شوید
مقالات محبوب
preserved rose
رز جاودان

رز جاودان چیست ؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که رز جاودان چیست ؟! چون این روز ها در اینستاگرام و تمام شبکه های اجتماعی

آیا می خواهید عزیزانتان را با باکس گل رز سورپرایز کنید؟

کادو باکس متخصص در زمینه باکس های گل لاکچری در این زمینه به شما کمک می کند
باکس 25 شاخه