گلفروشی کادو باکس

ارسال از : تهران ، زعفرانیه

ارسال سفارش از

تهران

پاسخگویی 24 ساعته

ارسال به تهران و سراسر ایران

راهنمای جامع باکس گل هدیه

راهنمای جامع باکس گل هدیه

جعبه گل هدیه رز قرمز

باکس گل هدیه یکی از بهترین هدایایی است که می توانید به هر فردی بدهید. همه انسان ها زیبایی های طبیعی را دوست دارند. گل هم یکی از زیبایی های طبیعی این دنیاست که مورد پسند هر سلیقه ای قرار می گیرد. و مهمتر از همه اینکه به هر سبکی ارئه شود جذابیت خودش را دارد. البته این روز ها باکس گل هدیه لوکس ترین روش ارسال گل می باشد. مهم این است گل هدیه برای همیشه و برای هر فرد و مناسبتی بهترین گزینه می باشد.

ارسال باکس گل رز یک راه عالی برای بیان احساسات و انتقال عشق می باشد. نمی دانم راز نهفته درون گل چیست ! ولی تنها این را می دانم که باعث شگفت زده شدن هر انسانی می شود. هرکسی که جعبه گل را دریافت می کند ، ناخودآگاه لبخند به روی صورتش می آید. حتی بعضی از افراد اشک شوق از چشمانشان جاری می شود. مخصوصا هنگامی که ارسال باکس گل رز به صورت سورپرایز صورت گرفته باشد.

انواع باکس گل هدیه

باکس گل هدیه انواع مختلفی دارد. اما می توان آن ها را به دو دسته مختلف از لحاظ ماندگاری تقسیم کنیم:

  1. باکس گل رز هلندی
  2. باکس گل رز جاودان

هر دو نوع باکس گل رز هلندی و باکس گل رز جاودان، طبیعی می باشند. تفاوت آن ها در طول عمر آن ها می باشد. باکس گل رز هلندی حداکثر به مدت یک هفته عمر مفید دارد. اما رز جاودان، 1 الی 3 سال عمر می کند.

خرید رز جاودان در باکس های لوکس

یکی از ترندهای این روزها برای ارسال باکس گل هدیه؛ خرید رز جاودان می باشد. شما می توانید باکس گل رز جاودان را به جای باکس گل هلندی هدیه دهید. مزیت آن ماندگاری زیاد و چند ساله آن است. رز جاودان همان گل رز طبیعی است که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، عمر و ماندگاری اش افزایش پیدا کرده است.

قیمت باکس گل کوچک ارزان

قیمت رز جاودان بسیار متنوع است و بستگی به برند تولیدی رز جاودان دارد. اما اگر رز جاودان مورد نظر شما، یک برند معتبر باشد؛ قیمت باکس گل کوچک آن از 400 تا 500 هزار تومان شروع می شود. البته این قیمت برای این لحظه است و می توانید برای چک کردن قیمت آپدیت آن به صفحه خرید رز جاودان کادوباکس مراجعه فرمایید. در زیر چند رنگ گل جاودان را در باکس های ساده، به عنوان نمونه قرار می دهم:

باکس گل قیمت های متفاوتی دارد و دلیل آن موارد زیر می باشد:

قیمت باکس گل از حدود 300 ، 400 هزار تومان شروع می شود و تا چند میلیون تومان هم ادامه دارد! دلیل آن به چند فاکتور اصلی بستگی دارد.

  1. نوع گل
  2. تعداد شاخه
  3. سایز باکس
  4. کیفیت باکس
  5. امکانات باکس گل

نوع گل که مشخص است و در بالا هم درباره آن صحبت کردیم. برای مثال رز جاودان و رز هلندی که طبیعاتا قیمت رز جاودان به دلیل مزیت هایش بیشتر است.

تعداد شاخه باکس گل رز هم که یک چیز بدیهی است. هر چه بیشتر باشد، قیمت باکس گل هدیه بیشتر خواهد شد. رزهای جاودان از تک شاخه شروع می شود و تا چندین شاخه ( حدود 15 شاخه ) ادامه دارند. برای مثال رز جاودان بنفش تک شاخه را می توانید مشاهده فرمایید.

باکس گل لاکچری

 باکس گل رز جاودان رودیم 16 شاخه یک باکس گل لاکچری است. چرا که از 16 شاخه رز جاودان برند رزامور ( برترین برند رز جاودان ) تشکیل شده است. یک نمونه دیگر از باکس گل هدیه لاکچری؛ باکس گل رز جاودان قلبی شکل می باشد. این مدل هم حدودا از 15 شاخه گل جاویدان تشکیل شده است.

باکس گل رز قرمز

باکس گل رز قرمز از دسته گل رز هلندی می باشد. در عمل می توان گفت این مدل باکس، آغز کننده این سبک از هدیه دادن گل می باشد. عمر آن حدود یک هفته است. نمونه رز جاودان آن، مدل ردیوم می شود که در قسمت قبل آن را معرفی کردیم.

این باکس گل رز که جزء کالکشن های محدود و سفارشی کادوباکس است تقریبا شامل 20 شاخه گل رز هلندی درجه 1 می باشد که با توجه به اندازه آن ها ممکن است این تعداد کم و یا زیاد شود. محدود بودن این نوع گل رز باعث افزایش قیمت آن نسبت به مدل های مشابه شده است ولی اگر به دنبال رقم زدن یک تجربه لوکس هستید، بهترین گزینه را انتخاب کرده اید!

باکس گل مردانه

باکس گل مردانه و باکس گل زنانه خیلی مفهوم خاصی ندارد. چراکه گل زن و مرد ندارد و اکثر مردم دنیا عاشق گل هستند! اما اگر در زمینه رنگ مناسب برای آقایان و خانم ها بخواهیم صحبت کنیم، می توانیم بگوییم که رنگ قرمز برای هر دو کاملا مناسب است.

اما برای مثال رنگ صورتی و یا سفید صورتی بیشتر برای خانم ها مناسب است. رنگ آبی هم برای هر دو مناسب است. برای مثال خرید رز جاودان آبی در باکس سنگ هم می تواند به عنوان یک باکس گل مردانه مناسب باشد و هم برای خانم ها کاملا مناسب است.

 

باکس گل هدیه تولد

باکس گل هدیه را بیشتر افراد به عنوان هدیه تولد به هم می دهند. این هدیه لوکس برای خیلی ها کم کم جایگزین هدایایی مانند گردنبند ، لباس و غیره شده است. البته هنوز هم افرادی هستند که از آن به عنوان مکمل هدیه استفاده می کنند.

باکس گل هدیه

برای مثال دختر ها و پسر هایی که در رابطه دوستی به سر می برند از آن به عنوان سورپرایز استفاده می کنند. آن ها با ارسال باکس گل به درب منزل و یا محل کار دوستشان یه سورپرایز فراموش نشدنی را برایش رقم می زنند.

جعبه گل هدیه با شکلات : گزینه مناسب برای تولد دوستان صمیمی

برای خیلی ها سوال است که چگونه دوست صمیمی خود را سورپرایز کنیم؟ افرادی که قصد سورپرایز دوستشان را دارند معمولا باکس گل هدیه را به همراه شکلات سفارش می دهند. برای ارسال باکس گل و شکلات 2 روش وجود دارد:

گزینه اول : باکس های گل رز کشودار

 

طراحی این باکس ها به صورتی هست که داخل آن ها یک کشو جذاب قرار دارد. دریافت کننده این باکس ها 2 بار سورپرایز می شوند! یک بار زمانی که جعبه گل را دریافت می کنند. و سورپرایز دوم زمانی است که کشوی باکس را بیرون می کشند و با شکلات های خوشمزه مواجه می شوند!

گزینه دوم : باکس گل رز ساده به همراه شکلات های معروف

به دلیل محدود بودن مدل های باکس های کشو دار ، بعضی ها باکس گل مورد نظرشان را سفارش می دهند. سپس در کنار آن شکلات های مطرح دنیا را سفارش می دهند. در این سبک گل و شکلات به صورت جدا می باشند . ولی این قابلیت را در اختیار خریدار می دهد که مدلی که دقیقا مد نظرش هست را انتخاب نماید.

البته اگر قرار است برای رئیس و یا همکاران خود گل ارسال کنید ، بدون شکلات بهتر است. باکس گل ساده ، کلاسیک تر می باشد . به همین دلیل برای افرادی که روابط رسمی با آن ها داریم گزینه مناسب تری می باشد.

قیمت باکس گل تولد

همانطور که در بالا به صورت مفصل صحبت کردیم؛ قیمت باکس گل تولد به فاکتور های مختلفی بستگی دارد. اما اگر بخواهید یک باکس گل تولد مناسب با رز جاودان هدیه دهید؛ در همین لحظه از 640 هزار تومان تا حدود 4 میلیون تومان قیمت باکس گل تولد متغیر است.

باکس گل ولنتاین

باکس گل ولنتاین معمولا رنگ گلش قرمز است. هدف آن نشان دادن عشق می باشد. به همین دلیل یکی از نمونه های پر فروش آن، رز جاودان دیو و دلبر می باشد که الهام گرفته از فیلم سینمایی beauty and the beast است.

چرا نباید به دنبال باکس گل هدیه ارزان باشید؟

یه زمانی هست که شما برای خودتان در حال خرید محصولی هستید. در این حالت ممکن است حتی ترجیح دهید ارزان ترین گزینه را سفارش دهید. و دلیل آن هم این است که خودتان دریافت می کنید. در این حالت اگر مشکلی داشته باشد می توانید پیگیری کنید. ولی ارسال هدیه کاملا متفاوت است!

یک لحظه خودتان را تصور کنید که یک جعبه گل برایتان فرستاده شده است. اگر این هدیه از گل های پژمرده و یا باکس بی کیفیت درست شده باشد چه حسی به شما دست می دهد؟! اینجاست که ما توصیه می کنیم برای کمی ارزان تر خریدن ، ارزش هدیه خودتان را زیر سوال نبرید. باکس گل هدیه با قیمت مناسب باید اولویت شما باشد.

باکس گل هدیه اینستاگرام

در خبرنامه کادو باکس عضو شوید
با اشتراک در خبرنامه از تخفیف ها و رویداد ها مطلع شوید
مقالات محبوب
preserved rose
رز جاودان

رز جاودان چیست ؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که رز جاودان چیست ؟! چون این روز ها در اینستاگرام و تمام شبکه های اجتماعی

راهنمای جامع باکس گل هدیه
باکس گل هدیه

راهنمای جامع باکس گل هدیه

باکس گل هدیه یکی از بهترین هدایایی است که می توانید به هر فردی بدهید. همه انسان ها زیبایی های طبیعی را دوست دارند. گل

آیا می خواهید عزیزانتان را با باکس گل رز سورپرایز کنید؟

کادو باکس متخصص در زمینه باکس های گل لاکچری در این زمینه به شما کمک می کند
باکس 25 شاخه
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x