با موفقیت به سبد خرید شما اضافه شده است.

باکس گل ولنتاین مخصوص یک ولنتاین رمانتیک

توسط ۱۲, آذر, ۱۳۹۶ گل رز, گل هدیه بدون نظر
باکس گل ولنتاین

یکی از مناسبت های که زوج های عاشق به آن توجه ویژه ای دارند و معمولا برای آن برنامه ی خاصی دارند روز ولنتاین است. ولنتاین جشنواره عشق است و عشاق در این روز با خریدن هدایایی مثل شکلات و عروسک و دسته گل رز و کارت تبریک ولنتاین ، به یکدیگر عشق خود را نشان می‌دهند، حتی می‌شود همه آن ها را کنار هم در یک باکس گل ولنتاین قرار داد، که در ادامه به آن اشاره خواهم کرد. اما قبل از آن بهتر است فلسفه این هدایا را بدانیم:

زمانی روم تحت سلطه پادشاهی جنگجو، به نام کلادسیوس بود ، دوست داشت سربازان برای حضور در سپاه جنگی اش داوطلب شوند؛ ولی مردها نمیخواستند بجگند، کلادسیوس این کمبود سرباز داوطلب را ناشی از سستی مردها در ترک عشق می دانست، پس همه نامزدی ها و ازدواج ها ملغی اعلام کرد. ولنتاین که در آن زمان یک کشیش بود ، با او به مبارزه برخاست و به همراه ماریوس مقدس عزم خود را جزم کردند تا زوج های جوان را به طور سری به عقد هم درآورند. پس از با خبر شدنِ پادشاه از این قضیه برای سر والنتین مقدس جایزه تعیین شد و او زندانی شد. وقتی در زندان بود بسیاری از کسانی که او آنها را به عقد هم در آورده بود به دیدنش رفتند. آنها گل ها و نامه های محبت آمیز خود را از بالای دیوار زندان پرتاب می کردند. تا اینکه سرانجام در فوریه سال 269 قبل از میلاد به قتل رسید . یکی از ملاقات کنندگان او دختر زندانبان بود، روزها به دیدارش می آمد و چند ساعتی با هم صحبت میکردند روزی که قرار بود والنتاین کشته شود نامه ای برای تشکر از دختر زندانبان نوشت که با جمله “Love from your valentine” خاتمه یافت.

نماد های معمول روز ولنتاین

گل رز : گل سرخ شهبانو گلها ست. نماد جنگ و صلح، عشق و گذشت. گل رز یکی از مشهورترین و محبوب ترین گلها ست که طیف رنگی وسیعی را شامل میشود . که با توجه به رنگ معنا های متفاوتی را به خود میگیرد.

photo_2017-12-04_00-14-37

قلب ساده و یا تیر خورده: از آنجـایـی کـه قـلب مرکز احساسات عمیق،اصیل و پر شور است. قلب تیر خورده آسیب پذیری عشق را نشان میدهد. هنگامی که شما از سوی معشوق خود طرد میشود. قلب تیر خورده نشانه پیوند و اتحاد زن و مرد نیز می باشد.

کیوپید(CUPID) :کـه به شـکل یک کودک برهنه، فربه و بالدار ترسیم میگردد. این کودک شیطان با لبخندی موذیانه تـیـر و کمان نیز با خود حمل میکند. چنانچه یکی از تیرهای این کودک به قلب فردی اصابت کند وی فورا عاشق می شود.

روبان قرمز: این رسم به زمانهای قدیم بازمیگردد که شوالیه ها هنـگـامیکه عـازم جنـگ بودند نوار یا روسری از معشوقه خود دریافت کرده و آن را به یادگار با خود میبردند.

هدایایی که میتوانید در این روز خاص به عشق خود تقدیم کنید ،دسته گل رز ، شکلات، کارت تبریک ولنتاین، عطر های ویژه ولنتاین , عروسک، شمع، یک نامه عاشقانه، یک قطعه شعر عاشقانه و یا هدیه کوچک است.

دسته گل رز ،از مهمترین و مرسوم ترین ،جذاب ترین  هدایایی است ،که میتوانیم عشق را با آن ابراز کنیم و موج خوش حالی و احساس و صمیمیت را در وجود محبوب خود ببینیم. پس بهتر است که در انتخاب رنگ گل رز و نحوه ارائه آن به محبوبمان دقت کنیم.

شاید یکی از دغدغه های شما انتخاب دسته گل رز برای نشان دادن علاقه تان به طرف مقابلتان باشد؟ نگران نباشید ما به شما کمک میکنیم.مهمترین نکته این است که دریافت کننده گل رز  با مشاهده آن متوجه نیت قلبی ما  از آن گل اهدایی بشود.
انتخاب رنگ گل اولین نکته ای است که باید به آن توجه بشود. رنگ های مرسوم در روز ولنتاین قرمز، سفید و صورتی است.

باکس گل ولنتاین رز قرمز

نماد عشق است ، احساس واقعی عشق و علاقه و اشتیاق را نشان میدهد و در بیان تحسین ،احترام و وفاداری کاربرد دارد.

bdf0058e8a318bacb5558534de8ffa84

باکس گل رز قرمز(عشق)

گل رز سفید: نماد پاکی است ،خلوص نیت ،معصومیت و پاکدامنی را نشان میدهد.

613a83863d0584ce6dbc881174ebd0e3

باکس گل رز سفید(پاکی)

گل رز صورتی: نماد تشکر است، برای اظهار احساسات ملایم به کار میرود ، شکوفه کمرنگ آن نشانه لطافت و معصومیت و شکوفه پر رنگ آن سپاسگزاری و قدردانی قلبی را نشان میدهد.

339d4c8ddcf3ff8c3760321235562ede

باکس گل رز صورتی(تشکر)

البته پیشنهاد ما استفاده از ترکیب رنگهاست که هم مفاهیم بیشتری را در بر بگیرد و هم منحصر به فرد تر بشود.

e708b94f462ef097a03ce067b8af8b13

عشق پاک

 دومین نکته هدیه دادن گل رز، تعداد گل است که باید به آن توجه بشود.

تعداد شاخه گل های رز در یک دسته معانی مختلفی دارد:

۱ شاخه رز: یک احساس عاشقانه فقط برای تو

۳ شاخه رز: دوستت دارم

۵ شاخه رز: بی نهایت دوستت دارم

۱۲ شاخه رز: عشق ما به یک عشق دو طرفه تبدیل شده است

۳۶ شاخه رز: احساس وابستگی رمانتیک

۹۹ شاخه رز: عشق من برای تو جاودانه و تا ابد می باشد

۳۶۵ شاخه رز: هر روز سال به تو می اندیشم و دوستت دارم.

البته شما میتوانید از اعدادی که برای شما و محبوبتان خاص است استفاده کنید، مثلا عدد ابجد اسم محبوبتان، عدد روز تولد، روز آشنایی و … .

 

 

سومین نکته ، توجه به نحوه ارائه دسته گل رز است، استفاده از باکس گل ولنتاین یکی از بهترین و لوکس ترین راه های ارائه گل رز به محبوب تان است. باکس گل ولنتاین علاوه بر این که از لطافت گل در طی حمل و نقل محافظت میکند تا آسیب نبینند، به آن جلوه خیلی زیبایی می بخشد.

جعبه های گل دارای مدل های متنوعی هستند که هر کدام حرفی برای گفتن دارند مثلا استفاده از جعبه های شفاف علاوه بر این که خیلی شیک و مینی مال است ، میتواند گویای شفافیت احساس و علاقه شما باشد همچنین این باکس ها زیبایی گل رز را به رخ بیننده میکشند.0e70894b263cceccd3ad8068f6f2b5e2

استفاده از یک جعبه چوبی حس نوستالژی را القا کرده و زنده بودن و عمق رابطه را می‌رساند. به طور کلی چون چوب از یک گیاه زنده است همیشه حس طراوت و زندگی را با خود به همراه می‌آورد.

photo_2017-12-04_00-28-30

همچنین شما میتوانید با چیدمان گل در باکس گل ولنتاین به سلیقه خودتان ، آن باکس گل ولنتاین را برای محبوبتان منحصر به فرد کنید.

میتوانید با ترکیب دو رنگ باکس خود را متفاوت تر کنید مثلا باکس گل ولنتاین رز قرمز ی که یکی از گل های آن به رنگ سفید است و مفهوم گسترده تری را بیان میکند.

اما چیزی که حتما باید به آن توجه کنید دست نوشته است؛ حتما همراه باکس گل ولنتاین خودتون یک نوشته در قالب نامه یا نوشته پشت یک عکس خاص یا کارت تبریک ولنتاین به محبوبتون تقدیم کنید تا تاثیر این حرکت چند برابر شود.

 

6492db400e1fc63f59ae3dfe1d762239

اگر شما قصد خرید باکس گل ولنتاین را دارید، می‌توانید از محصولات ما دیدن کنید و در صورت تمایل سفارش خود را ثبت کرده و در سریع‌ترین زمان ممکن باکس گل ولنتاین خود را دریافت کنید.