گلفروشی کادو باکس

ارسال از : تهران ، زعفرانیه

ارسال سفارش از

تهران

پاسخگویی 24 ساعته

ارسال به تهران و سراسر ایران

6 روش برای سورپرایز همسر !

سورپرایز همسر

داشتن برنامه برای سورپرایز همسر ، یکی از کارهای واجب برای زن و شوهر ها می باشد. شما باید همیشه یک برنامه جدید و جذاب داشته باشید. چون این موضوع با خرید هدیه برای یک دوست متفاوت است. فشار زیاد کار بر روی زن و و شوهر باعث میشود که آنها گرفتار زندگی روزمره بشوند و فراموش کنند که عشقشان را به یکدیگر نشان دهند.

یکی از بهترین راه ها برای شکستن یخی که در رابطه بین زن و مرد ایجاد شده سورپرایز کردن طرف مقابل است. اما یک مرد برای برای سورپرایز کردن همسرش چه کاری میتواند انجام دهد؟ شاید تا کنون از چند روش برای سورپرایز کردن همسرتان استفاده کرده اید و دیگر ایده ای برای سورپرایز کردن به ذهنتان نمیرسد.

شاید هم چون تا به حال هیچگاه همسرتان را سورپرایز نکرده اید اصلا نمیدانید که باید چه کار کنید. ما در اینجا به شما کمک میکنیم تا با چند ایده جالب برای سورپرایز کردن همسرتان آشنا شوید.

1- نوشتن یک نامه عاشقانه با ادبیات خودتان

نامه ای عاشقانه برای همسرتان بنویسید. ممکن است فکر کنید که پیام های زیادی را در تلگرام و یا شبکه های اجتماعی دیگر برای همسرتان میفرستید پس دیگر چه نیازی به نامه نوشتن به شکل سنتی آن است؟

سورپرایز همسر با نامه

نامه هایی که بر روی کاغذ می آیند ارزش معنوی بسیار بالاتری برای خانم ها دارند. همچنین وقتی که نامه ای بر روی کاغذ می آید، با اندیشه و توجه بیشتری نوشته میشود. اگر احساسات و یا حرفهایی با همسرتان دارید که از به زبان آوردن آن خجالت میشکید و یا راحت نیستید که در مورد آن صحبت کنید، همه آنها را میتوانید در این نامه بنویسید.

خلاقیت در سورپرایز همسر با نوشتن نامه

برای اینکه این نامه را به دست همسرتان برسانید نیز میتوانید خلاقیت خودتان را به کار گیرید. مثلا نامه را در کمد و یا کشوی دراور همسرتان بگذارید.  همچنین اگر یک نوع عطر خاص را در بیشتر مواقع استفاده میکنید از آن عطر بر روی نامه ای که مینویسید بزنید تا همسرتان با باز کردن آن نامه حضور شما را حس کند.

2- توجه کردن با یک هدیه کوچک

راه دیگر سورپرایز همسر این است که زمانی را برای توجه کامل به همسرتان اختصاص دهید. توجه همه جانبه بزرگترین هدیه ای است که میتوانید به همسرتان دهید. به خصوص در زندگی های پردغدغه و شلوغ کنونی.

سورپرایز با شکلات

برای انجام این کار میتوانید یک بسته شکلات تهیه کنید و زمانی از شب که پس از خستگی یک روز کاری در کنار هم هستید این بسته را بر روی میز بگذارید و با شکیبایی شکلاتها را از بسته بیرون آورده و با دستهای خودتان به همسرتان بدهید و یا حتی در دهان همسرتان بگذارید.

اینکه شما با دستهای خودتان شکلاتها را در دهان همسرتان میگذارید بزرگترین نشانه توجه و دوست داشتن برای همسرتان میتواند باشد. در حین اینکار تنها از مزه شکلات و حتی دیگر علاقه مندیهای همسرتان با او صحبت کنید. البته به یاد داشته باشید که هدف خوردن شکلاتها نباید باشد.

هدف شما صحبت درباره احساسات و علاقه مندیهای همسرتان است و در این بین شکلات دادن به همسرتان به او نشان میدهد که شما با تمام وجود به احساسات همسرتان توجه دارید.

3- سورپرایز همسر با خرید باکس گل رز قرمز

یکی از راه های کلاسیک برای سورپرایز کردن هر زنی هدیه دادن گلی است که مورد علاقه اوست. برای اینکار سعی کنید حتی رنگ مورد علاقه همسرتان را در خرید گل در نظر بگیرید.

سورپرایز همسر با باکس گل رز

انجام  این کار در روزی که هیچ مناسبتی ندارد و همسرتان اصلا انتظار این را ندارد که هدیه ای از شما دریافت کند شورانگیزترین واکنش ها را از سمت او در پی خواهد داشت. واکنش هایی که مطمئنا سال ها پس از آن روز نیز به یاد آوردنشان هر دوی شما را شوق زده و دلهایتان را برای دیدن یکدیگر تنگ میکند.

اگر در مورد علاقه همسرتان به گل خاصی شک دارید و یا اصلا نمیدانید که چه گلی را بیشتر از همه دوست دارد باکس گل رز را اولین انتخاب خودتان قرار دهید. به جرات میتوان گفت هیچ زنی را پیدا نمیکنید که از دیدن و هدیه گرفتن گل رز ذوق زده نشود.

نکته مهم در مورد گل رز این است که گل رز را به شکلهای گوناگونی میتوان هدیه داد. شما با توجه به سلیقه همسرتان و یا برای انتقال معنی خاصی میتوانید باکسهایی را در ابعاد گوناگون و با تعداد شاخه های گل متفاوت و ترکیبهای گوناگونی از رنگهای مختلف انتخاب کنید.

4- طراحی یک معمای عاشقانه

یک مرد برای سورپرایز همسر خود حتی میتواند از زمانهایی که در خانه نیست هم استفاده کند. شاید مشغله شما به شکلی باشد که زمان بسیار کمی را بتوانید به دیدن همسرتان اختصاص دهید و آن هم دیروقت و در ساعتهای پایانی شب . ساعات کار طولانی شما برای همسرتان حس دیده نشدن و مورد بی توجهی قرار گرفتن را به همراه دارد.

پس بهترین برنامه این است که یک سورپرایز ( Surprise ) را برای او ترتیب دهید که به او نشان دهید حتی زمان هایی که در حال کار کردن بیرون از خانه هستید به یاد او هستید و همه تلاشتان معطوف فراهم آوردن زندگی بهتر برای او میباشد.

برای این هدف میتوانید صبح که از خواب بیدار میشوید و  برای رفتن به محل کارتان آماده میشوید چندین کاغذ بر روی دیوار بچسبانید و فلشی روی این کاغذ ها بکشید که مقصد خاصی را نشان دهند. به این شکل که همسرتان با دنبال کردن این فلش ها به نقطه خاصی از خانه هدایت شود.

در آن نقطه خاص شما میتوانید هدیه یا نامه ای عاشقانه که در آن از احساسات خود به همسرتان گفته اید قرار بدهید.

5- ارسال بادکنک و عروسک به محل کار همسرتان

کودک درون زن ها برای همیشه در آنها زنده است. یک عروسک دلنشین و تعداد زیادی بادکنک باد شده و به هم وصل شده که توسط یک پیک در نیمه های روز در جلوی در خانه تان به همسرتان تحویل داده میشود در حالی که یادداشتی از شما هم بر روی بادکنکها و یا عروسک چسبانده شده است ایده ای است که هر زنی را عاشق همسرش میکند و باعث میشود تا آن زن شادی بی نظیری را تجربه کند.

برای تهیه چنین هدیه سورپرایزی نیازی به برنامه ریزی خاصی و صرف وقت یا هزینه زیادی نیست. به راحتی میتوانید با کادوباکس تماس بگیرید و تمام مراحل تهیه و ارسال سورپرایز خود را برعهده کارشناسان کادوباکس بگذارید.

6- سورپرایز با ویدئو قبل از تحویل هدیه

همانطور که در مقاله های دیگر کادو باکس مطالعه کردید، تیم ما برای کسانی که قصد ارسال گل به ایران را دارند؛ پیشنهادات مختلفی ارائه می دهد.

یکی از آن ها ارسال ویدئو توسط فردی که در خارج از کشور زندگی می کند، می باشد. در این روش از قبل با تیم ما هماهنگی های لازم انجام می شود. سپس تیم کادو باکس در محل آماده تحویل گل و هدیه می باشد.

اما صبر می کند تا مشتری ویدئو خود را برای شخص مورد نظر ارسال کند. سپس بعد از اینکه مشتری از باز شدن ویدئو مطمئن شد ، به تیم ما اطلاع می دهد تا همان لحظه زنگ در را بزند و گل را تحویل دهد!

این روش به دلیل اختلاف زمانی زیاد با کشورهای آمریکا، کانادا و استرالیا امکان پذیر نمی باشد. ولی برای کشورهای اروپایی به راحتی قابل اجرا می باشد. چون باید هر 2 طرف بیدار باشند و هماهنگی های لازم را انجام دهند. ولی تاثیر این روش قابل وصف نمی باشد!

استفاده از همین روش برای سورپرایز همسر !

حتما لازم نیست در خارج از کشور باشید تا این ایده را اجرا کنید. به راحتی می توانید همین ایده را زمانی که شما سر کار هستید اجرا کنید. حتی اگر همسرتان شاغل است می توانید در محل کار سورپرایزش کنید.

کافی است که کمی خلاقیت به خرج دهید و قبلش با تیم کادوباکس هماهنگ کنید. به راحتی می تواند یک سناریوی مخصوص خودتان را پیاده سازی کنید. مطمئنا یکی از برترین تجربه های زندگیتان خواهد شد. تجربه ای که چندین سال درباره اش حرف خواهید زد.

در خبرنامه کادو باکس عضو شوید
با اشتراک در خبرنامه از تخفیف ها و رویداد ها مطلع شوید
مقالات محبوب
preserved rose
رز جاودان

رز جاودان چیست ؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که رز جاودان چیست ؟! چون این روز ها در اینستاگرام و تمام شبکه های اجتماعی

راهنمای جامع باکس گل هدیه
باکس گل هدیه

راهنمای جامع باکس گل هدیه

باکس گل هدیه یکی از بهترین هدایایی است که می توانید به هر فردی بدهید. همه انسان ها زیبایی های طبیعی را دوست دارند. گل

آیا می خواهید عزیزانتان را با باکس گل رز سورپرایز کنید؟

کادو باکس متخصص در زمینه باکس های گل لاکچری در این زمینه به شما کمک می کند
باکس 25 شاخه
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x