گلفروشی کادو باکس

ارسال از : تهران ، زعفرانیه

ارسال سفارش از

تهران

پاسخگویی 24 ساعته

ارسال به تهران و سراسر ایران

خرید رز جاودان در اصفهان

سفارش آنلاین گل در اصفهان ؛ در راستای گسترش فعالیت های کادوباکس، امکان پذیر شده است. از این پس شما می توانید با خرید اینترنتی گل در اصفهان ، عزیزانتان را در نصف جهان سورپرایز کنید. با توجه به اینکه اکثر مغازه های گلفروشی های تنها دسته گل و مدل های قدیمی را ارائه می دهند، تقاضا برای باکس گل رز افزایش یافته بود. اما متاسفانه در آن زمان امکان ارسال گل به اصفهان و سایر شهرها وجود نداشت. 

از آن جا که تیم ما چند سال به صورت تخصصی در زمینه رز جاودان فعالیت کرده است، خیلی از هموطنان عزیز ، مایل به خرید باکس گل رز از ما بودند. به همین دلیل به این نتیجه رسیدیم که با اضافه کردن امکان خرید رز جاودان در اصفهان ، امکان ثبت سفارش را مهیا نماییم. 

سوالات متداول

اگر پاسخ سوال خود را پیدا نکردید، لطفا به تلگرام کادو باکس پیام دهید

بله. گل فروشی های سطح شهر و افرادی که صلاحیت این کار را داشته باشند، می توانند با ما در ارتباط باشند تا شرایط همکاری خدمتشان ارسال شود.

خیر. قیمت فروش گل رز جاودان تنها به برند گل و نوع باکس آن بستگی دارد و این موضوع در سراسر ایران به یک صورت است.

بله ! کادو باکس بر خلاف اکثر گل فروشی های آنلاین که تنها هدفشان دریافت سفارش آنلاین گل می باشد، به صورت مستقیم بر روی گل ها ، جعبه گل و نوع گل آرایی نظارت دارد. 

سایر سایت ها معمولا سفارش را می گیرند و به نزدیکترین گلفروشی می دهند. سپس آن ها سعی می کنند  سبیه ترین حالت به عکس شود. اما رویکرد ما کاملا متفاوت است.

بله 100 درصد! یکی از عوامل محبوبیت kadobox از همان سال های اول فعالیت ما ، فرستادن عکس و فیلم محصول می باشد. ما عکس گلی که قرار است ارسال شود را برای مشتری می فرستیم ، سپس پس از تایید، گل را ارسال می نماییم.

کاملا به صورتی اینترنتی می باشد. برای خرید گل در اصفهان تنها کافیست یک پیام به واتس اپ ما بدهید. سپس کارشناسان فروش، شما را راهنمایی خواهند کرد.