گلفروشی کادو باکس

ارسال از : تهران ، زعفرانیه

ارسال سفارش از

تهران

پاسخگویی 24 ساعته

ارسال به تهران و سراسر ایران

سفارش اینترنتی گل در مشهد

سفارش اینترنتی گل در مشهد از جمله سرویس هایی است که تصمیم به پیاده سازی آن به صورت تخصصی کردیم.در این چند سال فعالیت کادوباکس؛ خیلی از هموطنان عزیزمان در شهر مشهد مقدس و سایر شهرهای سراسر ایران، مایل به سفارش باکس گل کادوباکس بودند. اما متاسفانه به دلیل اینکه گل طبیعی به در مسیر ارسال پژمرده می شود، امکان سفارش باکس گل در مشهد توسط تیم ما مهیا نبود. اما هم اکنون شهر مشهد هم به لیست سفارش آنلاین گل ما اضافه شد.

خرید رز جاودان مشهد

اما با وارد شدن رزهای جاودان به ایران ، تمامی معادلات تغییر پیدا کرد. در عمل با گل های جاودان طبیعی سفارش گل به صورت آنلاین در مشهد و سایر شهرها امکان پذیر شد. دلیل آن هم ماندگاری این گل های شگفت انگیز است. عمر آن ها حدود 1 الی 3 سال می باشد. به همین دلیل ارسال گل به راحتی امکان پذیر است.

برای خرید گل رز جاودان در مشهد می توانید از طریق کادو باکس اقدام فرمایید. ما تنها رز جاودان اصل را ارائه می دهیم. برند اصلی این گل های طبیعی و ماندگار ” رزامور ROSEAMOR ” می باشد. 

نمایندگی باکس گل رز کادوباکس

ما به دنبال اعطا نمایندگی باکس گل رز کادوباکس در مشهد می باشیم. قیمت رز جاودان نسبت به سایر گل ها بیشتر است. به همین دلیل اکثر افراد مدل های تک شاخه آن را خریداری می کنند. اما خیلی از افراد هستند که می خواهند باکس گل سفارش دهند. اگر باکس گل چند شاخه با گل های ماندگار درست شده باشد، قیمتش خیلی زیاد می شود. به همین دلیل این گروه از مشتریان، ترجیح می دهند باکس گل رز هلندی سفارش دهند. ماندگاری گل های هلندی حداکثر یک هفته است. اما در عوض می توانند یک جعبه گل با تعداد شاخه بالا سفارش دهند. نحوه ارسال گل رز هلندی با گل های جاودانه متفاوت است. به همین دلیل به نمایندگی های مختلف در سراسر کشور نیاز است. در این راستا کادوباکس به گلفروشی های مشهد و افراد دارای صلاحیت، نمایندگی باکس گل رز کادوباکس مشهد را اعطا می کند. اگر مایل به دریافت نمایندگی محصولات ما هستید، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. مخاطب ما مشتریانی هستند که به دنبال باکس گل لاکچری در مشهد می باشند. به همین دلیل لطفا تنها افرادی که توانایی ارائه این خدمات را دارند. درخواست دهند.

سوالات متداول

در حال حاضر تنها امکان سفارش رز جاودان در مشهد وجود دارد. اما در تلاش هستیم با اعطا نمایندگی ، امکان ثبت سفارش باکس رز هلندی را فراهم نماییم.

بله . یکی از خدمات اصلی ما به ایرانیان خارج از کشور ؛ ارسال گل به ایران می باشد. شما می توانید با پرداخت دلاری، ارسال گل به مشهد را توسط تیم ما انجام دهید.